• 11. UNIJNÍ SETKÁNÍ ASI-CSZáznam z 20. - 21. listopadu 2015. Řečník Christian Berdahl.
  • 12. UNIJNÍ SETKÁNÍ ASI-CS08. - 10. prosince 2016. Hlavním řečníkem John Bradshow. Hotel Clarion Olomouc.
1 2
Javascript Gallery Lightbox by WOWSlider.com v3.4

Pravidelné jednání SR ASI v Praze 4. května 2016

Ve středu 4. 5. 2016 se od 10:00 hodin sejde na pravidelném jednání správní rada ASI-CS. Jako tradičně přivítá členy správní rady reprezentativní prostory společnosti Passerinvest, Budova Filadelfie, Želetavská 1525/1, 140 00 Praha 4. Předmětem bohatého programu bude rozhodnutí o přebytku příspěvkového řízení pro rok 2016. 

Misijní cesta 2016 - Tanzánie, Afrika

Pilotní dlouhodobý projekt ASI-CS TANZANIA 2016 je třítýdenní zahraniční misie vedená laiky ASI-CS. Sestává z veřejné evangelizace ve vesnicích v blízkosti OCI misijní stanice Kibidula Farm v Tanzánii.
Záměrem projektu je pomoc místním věřícím s evangelizací a získání nových misijně zapálených spolupracovníků z řad členů církve a ASI-CS. Zkušenosti nabyté v zahraničí poslouží v evangelizaci doma.

11. unijní setkání ASI v Bratislavě - info a program

11. unijní setkání ASI se konalo od čtvrtka do soboty 19.- 21. listopadu 2015 v Bratislavě v prostorách hotelu NH One Gate Bratislava. Hlavním řečníkem setkání byl Christian Berdahl, zakladatel Shepherd' s Call ministry, Edgewood, New Mexico, USA.


ONLINE příspěvek 2017.
Záznam přenosu setkání.
SNADNÉ PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY ČLENSTVÍ ASI-CS PŘINÁŠÍ VÝHODY

Jen pár kliknutí a krátký dotazník přináší několik výhod

Upozorňujeme Vás na snadnou možnost podání přihlášky kliknutím na odkaz Přihláška k členství v ASI-CS, nebo ji naleznete ve volbě Přihláška v horním navigačním menu. Členstvím získáte společenství, inspiraci, motivaci, možnost sdílet se i mimo svůj domov a sbor. Stanete se členem rozsáhlé sítě v Evropě i ve světě, součástí podpůrného systému a budete mít přístup k materiálům pro současné svědectví. Členem ASI se může stát člen Církve adventistů sedmého dne, který pracuje v oblasti obchodu nebo výroby, poskytuje profesionální služby, nebo poskytuje sociální a podpůrné služby. 

ASI VIDEO MAGAZÍN

Vážení, jsme rádi, že Vám můžeme přinést dobré zprávy, které se v současné složité situaci k lidem dostávají jen těžce a zřídkakdy. A přece je v nich úžasná síla. Dokážou totiž podpořit víru v to, že jsou ještě lidé, kteří nezištně pomohou těm, kdo to potřebují. Popravdě určitou podporu, nebo inspiraci potřebuje občas každý z nás. ASI videomagazín vám přináší video reportáže a ohlédnutí za uskutečněnými setkáními a projekty. Můžete shlédnout osobní zkušenosti některých členů naší rodiny ASI-CS a účastníků projektů.

ASI BUSINESS MAGAZÍN

Cílem magazínu je nejen podpořit ve Vás, čtenářích, solidaritu a altruismus, ale také Vás informovat a inspirovat ke konkrétní pomoci. Nečekejme, až budeme mít čas, abychom druhým pomohli, na lepší práci, až zbohatneme, vždyť rozdělit se můžeme i s málem. Začněme tady a teď předávat teplo vzájemné lásky a obětavé pomoci.
magazin
www.zdravapromena.cz